PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856962}
4,0 15 513
ocen
4,0 10 1 15513
1,7 7
ocen krytyków
Koniec świata czyli Kogel Mogel 4
powrót do forum filmu Koniec świata czyli Kogel Mogel 4

Nie rozumiem skąd tyle jadu i krytyki w stronę tego filmu, owszem nie jest to najwybitniejszy film , ale podejrzewam że nie miał też taki być.
Ten film ma po prostu bawić i tak też się działo na sali kinowej, osobiście sam się śmiałem przez cały film(rozumiem też że nie każdy ma takie samo poczucie humoru).
Ten film w zestawieniu z częścią trzecią Kogla Mogla oraz z ostatnimi polskimi produkcjami, jest po prostu fajny i polecam podejść do tego filmu na luźno , bez spiny i po prostu dobrze się bawić.

SimonCruz

A chciałby Pan zrozumieć? Mogę pomóc.

SimonCruz

Zgadzam się. To lekkie kino rozrywkowe, a nie nominacja do Oscara. Jak idę na kebaba to nie oczekuje dania szefa kuchni. Film ok, szkoda tylko że 20 lat za późno.

ocenił(a) film na 8
Marianus_filmaniak

Właśnie, też nad tym ubolewam że wtedy nie poszli za ciosem, nie nagrali "części za częścią" kiedy to jeszcze żyli aktorzy odgrywające kultowe już postacie.

ocenił(a) film na 2
Marianus_filmaniak

Lekkie kino rozrywkowe nie musi wcale oznaczać żenującej, prymitywnej komedii, prawda ? Jak idziesz na kebeb to chcesz zjeść padlinę czy dobre mięsko ?? ;)
Zarówno część 3 jak i 4 to mięso poniżej jakiejkolwiek klasy jakości...

SimonCruz

Film nie miał być wybitny XD
Może od razu stwierdzić, że miał być słaby!
Nie mniej tradycyjnie widzę, że pierwszą linią obrony tego filmu nie jest zachwalanie jego dobrych stron, ale atakowanie tych co maja czelność krytykować.
W takich chwilach, ponawiam, mam nadzieje, że ty żadnego 1/10 nigdy nie wystawiłeś/aś.

ocenił(a) film na 2
SimonCruz

Wspołczuje poczucia humoru jezeli ten gniot kogos bawił :)

ocenił(a) film na 1
SimonCruz

Tylko ten film nie bawi, mnie było wstyd, że taki film powstał...

ocenił(a) film na 7
SimonCruz

Zgadzam się.Nie jest tak dobry jak poprzednia 3 część,ale i tak ogląda się z bananem na twarzy.Wystarczy tylko wyjąć kij z tyłka i oglądać to dzieło na pełnym luzie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones