Bartłomiej Kasprzykowski

6,7
3 284 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartłomiej Kasprzykowski

Ach,te syzyfowe prace

użytkownik usunięty

kiedys omawiajac lekture w szkole obejrzelismy tez film...ale ja po tym filmie zadurzona chodzilam...nie ma sie chyba co dzxiwic bo bartek w roli andrzeja radka byl tam chyba najprzystojniejszy z tych wszystkich niby nastolatkow (bo w sumie to wszyscy mieli po dwudziestce)

oo tak :) przystojny bardzo. ale teraz sie zmienil. i nie podoba mi sie.
a syz. prac. extra :D

użytkownik usunięty
db2

o tak o tak tam to byl jedyne ciacho....a teraz taki se 3 serie magdy m obejrzalam i jsakos nie wzdychalam

hehe no napewno był ładniejszy od Borowicza, przynajmniej dzięki Kasprzykowskiemu nie zasnęłam wtedy na polskim xDD a tak poza tym to bardzo przyjemny aktor:) Lubie faceta:)

Świetnie zagrał rolę Radka. Szkoda, że się o niej nie pamięta i kojarzy go głównie z serialami TVN, które o wiele mniej kunsztu aktorskiego wymagają.

użytkownik usunięty
LucyInTheSky

A teraz to sie zrobił brzydal i beztalencie...

On nadal jest przystojny, ma ładną twarz. Tylko problemem jest to, że ta twarz wyraża nie szlachetność, a zarozumialstwo, ma coś nieprzyjemnego w rysach, mimice. Wyrysowywuje mu się z wiekiem jakieś chamstwo.

a te pośladki na początku boskie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones