Katarzyna Skrzynecka

6,4
3 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Skrzynecka

A teraz grywa marne role w serialach, lansuje się gdzie się da i jak się da (choćby z pasztetami), a jej piosenki są równie żenujące co twórczość Steczkowskiej.
Dla tych którzy nie wierzą w jej zdolności (które pomimo wszystko ma) polecam zainteresować się twórczością z lat 90tych...

użytkownik usunięty
danieros

Jej największy dorobek aktorski to nie wiadomo z co przyznana nagroda im Cybulskiego i nic więcej żadnej dobrej roli, z piosenkami jest całkiem podobnie.

danieros

zgadzam się z głównym postem za dużo intymnych wywiadów za mało artystycznego angażowania ! /nie mówię o chałturach typu TzG itp.)
szkoda nie jest jakąś wybitną aktorka ,piosenkarka
ale nie jest tez jakaś najgorsza

no cóż....

kivinka

A ja powiem, że mimo wszystko lubię Panią Kasię, wzbudza u mnie sympatię. Zyskała u mnie przychylną opinię, mimo że zwykła grywać niezbyt zaawansowane role - takie lekkie bardziej.

JakimPL

też wzbudza we mnie sympatię! tylko że za dużo wiadomo na temat p.Kasi prywatnie a za mało artystycznie-niestety
wywiady p.Kasi(gala , Viva itp /autoryzowane/ -obfitują w prywatne wątki (często zbyt intymne)
trochę szkoda ale może....kiedyś się coś zmieni i będę wiedzieć co ma do zaproponowania w kwestiach zawodowych i nie przykryją tego kwestie prywato-osobiste|

kivinka

Czy ona kiedykolwiek była dobra?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones