Katarzyna Skrzynecka

6,4
3 548 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Skrzynecka

OGLĄDAŁAM PRZY ŚNIADANIU SKRZYNECKA LIZAŁA SIĘ Z PSEM I DO TEJ GŁUPOTY JESZCZE WCIĄGNĘŁA MĘŻA LUBIE ZWIERZĘTA ALE PO TYM ODECHCIAŁO MI SIĘ JEŚĆ.MOŻE WŚRÓD AKTORÓW TAKIE ZACHOWANIE JEST NORMALNE ALE NIECH SIĘ CMOKAJĄ ZE SWOIMI PUPILAMI JAK NIKT NIE WIDZI.SKRZYNECKA ZAMIAST PSA POWINNA CAŁOWAĆ MĘŻA BO JAK DO TEJ PORY SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIE MIAŁA. LUBIŁAM BARDZO TĄ AKTORKĘ BO NICZEGO OPRÓCZ ODROBINY ZDROWEGO ROZSĄDKU JEJ NIE BRAKUJE DO TEGO BY BYĆ GWIAZDĄ NA POZIOMIE I TEGO JEJ ŻYCZĘ NIM SODÓWKA NA STAŁE UDERZY DO GŁOWY.MOŻE ZAMIAST TAŃCOWANIA W KOLEJNEJ EDYCJI POMYŚLAŁABY O DZIECKU?

HODIA

Żenujące jest to, co napisałaś o dziecku. Dziecko to jej prywatna sprawa, tak samo jak pieszczoty z psem.

HODIA

Chyba nieco przesadziłaś, Hodia.. Kasia faktycznie kocha swojego psa, ale wcale się z nim nie "lizała"! Rozróżniaj trochę gesty i nie wyolbrzymiaj ich tak obcesowo! Nie oglądaj jej następnym razem, szczególnie kiedy jest z psem w tv... Natomiast zdrowego rozsądku, wielu mogłoby jej pozazdrościć, uwierz mi! Wiem, co mówię w przeciewieństwie do niektórych z was na temat Kasi... Poza tym nie uważa się za gwiazdę, "sodówka" jej nie grozi, a o jej poziomie zarówno artystycznym, intelektualnym, jak i osobistym lepiej się już nie wypowiadajcie, błagam! Mierzycie to bardzo "miernym miernikiem". To smutne..
ewaelm dzięki Ci! Wyjęłaś mi słowa spod klawiszy :) Fajnie, że są takie osoby, jak Ty :) O prawdziwie zdrowym rozsądku;)

HODIA

jak taka prywatna sprawa to po co pokazywać to w telewizji?pisząc tu nie oczekiwałam komentarza tylko stwierdziłam fakt każdy ma prawo do własnej opinii i nie musi się ona wam podobać jednych sie lubi innych nie a jak zadna z was programu nie widziała to o czym tu dyskutowac tym bardziej że małżeństwo aktorki już się rozpadło

HODIA

Dzieckoto jej prywatna sprawa...........................;)

HODIA

No wybacz, ale akurat widziałam program i nie rozumiem, o jakim fakcie ty piszesz? Nie dyskutuj akurat ze mną o faktach dotyczących tej osoby, bo tak się składa, że ja znam ich więcej z pierwszej ręki.. Ty nie.. Poza tym co wspólnego ma z tym wszystkim o czym mówisz- rozpad małżeństwa?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones