Katarzyna Skrzynecka

6,5
3 393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Skrzynecka

Nie mowię już jak zaśpiewała (a zaśpiewała fenomenalnie), ale jak zagrała obie te postacie (Tina Turner i Louis Amstrong) była poprostu niesamowita, ta mimika, te gesty, no od tej strony jej nie znałam, stąd też ode mnie 9 ;)

Anastazja315

Zgadzam się! Nigdy nie uważałem jej za dobrą aktorkę, a tym bardziej piosenkarkę, ale w tym programie daje czadu. Nie mogę się doczekać trzeciego odcinka, gdzie ma się wcielić w Tatianę Okupnik :)

Anastazja315

Ona w tym programie jest fenomenalna. Zawsze ją lubiłem. Aktorką jest dobrą, ale najwyżej cenię ją za dubbing.

Wilkusiek

ja też ją bardzo lubię, fajna , sympatyczna, chyba wszystkie Kaśki są fajne.

Anastazja315

Świetny pomysł, zostawmy waśnie, odłóżmy szable. Po co oceniać aktora za jego filmy, skoro można go ocenić za charakteryzację i kilkuminutowy występ... Mam nadzieję, że Mroczki i Cichopek też wystąpią w tym programie i skoczy im średnia....

Anastazja315

A właśnie przez ten program zaczęłam ją lubić. Co by nie mówić nie tylko pokazała ,że ma talent (u niej słabo jest z stworzeniem własnej kreacji ale wcielić się w innego artystę to potrafi) ale też jest jest miłą i otwartą osobą. Nie kojarzę jej ról po za ostatnią w "Na krawędzi", bardziej z tego co piszą o niej w brukowcach. Myślę ,że media były bardzo surowe dla niej mimo ,że nie robiła nic za co mogli by ją atakować. Przypięli jej łatkę "Królowej Pasztetu" od jednej głupiej reklamy. Teraz ma w końcu szanse pokazać się z lepszej strony i wychodzi jej to bardzo dobrze. Moje Gratulację i czekam na Madonnę w następnym tygodniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones