Katarzyna Skrzynecka

6,4
3 546 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Skrzynecka

Trudno mi ocenić grę aktorską Pani Katarzyny- widziałam z nia za mało filmów. Natomiast dubbing jej wychodzi;D ale ja nie o tym. Wiele sie o niej mówi w prasie, że to celebrytka, nic nie potrafi, bredzi sie i jej życiu prywatnym.. A co mnie to obchodzi!! Ona dała mi "Miłość rośnie wokół nas"- jej głos jest w tej piosence zarówno delikatny i subtelny jak i pełen wewnętrznej energii;D brawo!!!!!

Bisexidryna

Prawdziwy czad to piosenka z "Aladyna". Może to urok naszego "szołbiznesu", że nikt nie potrafił "zagospodarować" Skrzynki? Tylko te jeb...ne produkcje dla lemingów pochłaniających TVN.

wuj_Jozef

No mówi się dużo o niej z negatywnym nacechowaniem, ale to świetna aktorka. Szkoda, że nie obsadzana w filmach, wielka szkoda!

wuj_Jozef

Kurcze głos dobry, a tak mało jej w dubbingu. Szkoda, że właśnie nie potrafią jej zagospodarować tylko się głos marnuje :/
A ona przyjmuje każdą propozycje, lata po imprezach itp.
PS
A jak nazwiesz lud pochłaniający produkcje TVP (tragiczne telenowele, Tańce na lodzie, głupie teleturnieje) lub Polsatu (tragiczne seriale, teleturnieje, paradokumenty) ? stare pierdziele ? :P
Nie tylko TVN robi chłam.
Poza tym lemingi to są gryzonie :P:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones