Katarzyna Skrzynecka

6,4
3 546 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Skrzynecka

szlak mnie trafia jak widzę jej sztuczność infantylność,
jest do bani a jej kariara muzyczna- o zgrozo!
jest obiektem westchnień samotnych 50latków
ma gesty jak plastykowa laka jest ochydna

użytkownik usunięty
phil_anselmo

Ojjjjj....Ja też jej BARDZO nie lubie!!!
Sztuczna jest jak nie wiem.... :/

phil_anselmo

Co Ty tam możesz wogóle wiedzieć. Kasieńka Skrzynecka to piękna kobieta i wspaniała kobieta oraz piosenkarka. Miałem okazję poznać Ją osobiście. Jest po prostu rewelacyjna. A Ty jesteś zwyczajnie zazdrosny.

lukasz460

O co ma być zazdrosny? O takie beztalencie? Weź człowieku się jebnij w główkę. Współczuje że miałeś okazję poznać to babsko osobiście.

InowroclawskiWilk

Podpisuję się pod postem autora tematu.Straszliwie babka mnie irytuje.

użytkownik usunięty
_Mario_

no i co, ale zajebista z niej dupa jak na swoj wiek.
znajdzcie jakas madra chociaz w polowie ladna jak ona.

A co ona aż taka stara ?? Ma dopiero 38 lat ;|
Michelle Pfeiffer ma 50 lat i wygląda lepiej....
Jak dla mnie Skrzynecka to żadne cuda !

Sidewinder

Podpisuję się dwoma rękami! Reklamuje pasztety, a w "Tańcu z Gwiazdami" trzęsie się jak kwoka na jajkach. Jedyne, co u niej mi się podoba, to dubbing Jasminy w "Alladynie".

phil_anselmo

38 lat????? :O :O :O dałabym Jej min. 45 lat. Kolejna polska "gwiazda" na widok której mam mdłości. I te Jej zmieniane barwy głosu gdy udaje jakąś inną postać.... Ble.

Panna_Freddy_K

Nie wyglada zle... a nawet korzystnie! ja ją lubie...

phil_anselmo

tez jej nie trawię... dziala na mnie jak plachta na byka, slowo "infantylność" pasuje do niej jak ulał poza tym ma 39 lat??!!! wyglada na 10 lat wiecej...

zona_alkoholika

Wygląda jakby ją coś spaliło i z tego powodu skóra nabrała pomarańczowego koloru, a włosy stały się sianem. A z ciekawości obejrzałam sobie filmy z lat 90 i wyglądała bardzo dobrze. No, ale już 20 lat od tamtego czasu minęło...
( http://www.youtube.com/watch?v=TAHURvzno1o ok. 00:30)

Ale pomijając wygląd, ona po prostu zachowuje się głupio. Nie mogę patrzeć na TZG, gdzie mam wrażenie, że oglądam 5-letnie popisujące się dziecko. Ale to chyba jakaś plaga bo wiele innych "gwiazd", które tam tańczą również się tak zachowuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones