Dorota Stalińska

7,1
7 330 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Stalińska

A obejrzeliście w ogóle jakikolwiek film z nią? To jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek, po obejrzeniu "Krzyku" i "Miłość ci wszystko wybaczy" stawiam ją na równi z Krystyną Jandą! Ludzie, jesteście na filmwebie, oceniajcie ludzi za osiągnięcia w dziedzinie filmu!

SantiagoOo

Właśnie. W latach 80 była(moim zdaniem)jedną z najlepszych aktorek a teraz jest oceniana za swoje kontrowersyjne wypowiedzi i zachowanie. Ja za aktorstwo daję jej 8/10 bo mimo że jej poglądów nie podzielam muszę oddać kobiecie sprawiedliwość;)

gallanonim9

Zgadzam się i uważam, że Pani Dorota Stalińska zasługuje na zdecydowanie wyższą ocenę na tym portalu. Rola w "Krzyku" rewelacyjna. Osobiście również nie podzielam jej poglądów politycznych, o Platformie Obywatelskiej mam jak najgorsze zdanie, ale to jeszcze nie znaczy, że z tego powodu ocenię ją na 1/10. Przecież Wojciech Pszoniak, Artur Barciś czy Andrzej Grabowski również sympatyzują z tym ugrupowaniem, a jednak ocenianie ich tak nisko byłoby kompletnym nieporozumieniem. Ta niska średnia to najprawdopodobniej efekt złośliwości sympatyków PiS. Pozdrawiam!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lisoszakal

No to chyba naprawdę nie widziałaś/widziałeś "Krzyku" Sass. Zgodzę się, że jest irytująca, ale ma w swoim emploi bardzo dobre, charakterystyczne role.

SantiagoOo

A czym w latach 80tych Dorota Stalińska różniła się od Krystyny Jandy? Jej rola w "Bez miłości" to prawie to samo co Janda w "Człowieku z marmuru".

SantiagoOo

Zgadzam się z Tobą - zachwyciła mnie w obydwu tych filmach, zwłaszcza w roli Ordonki.

SantiagoOo

moim zdaniem ocena nie spadła jej dlatego ze jest złą aktorka a dlatego że ma niewyparzona mordę.Chyba żaden facet by z taka mądralińską nie wytrzymał. Irytująca podczas wywiadów nic tylko gęga i gęga.

SantiagoOo

Konkretnie zagrała w 'Krzyku', szorstką i z pozoru ordynarną dziewczynę z marginesu społecznego. Myślę, że żadna inna aktorka nie wcieliłaby się w tą rolę tak dobrze. Stalińska ma niską średnią na Filmwebie, bo większość 'obniża jej loty' tylko ze względu na jej szczere i pozbawione konwenansów wypowiedzi mocną osobowość.

south-of-heaven

oraz mocną osobowość.

south-of-heaven

"mocna osobowość" chyba sobie żarty stroisz.Nie wiedziałem że darcie mordy = mocna osobowoścćW wywiadach to ma elokwencje przekupki na jarmarku .

użytkownik usunięty
maciekb80

Mądre słowa.

Gdyby znalazła w sobie troche wiecej pokory to moglaby byc dzis drugą Jandą bo talent i warsztat ma (polecm chocby film "krzyk" gdzie w duecie z Igą Cembrzyńską stworzyły oscarowe kreacje) a tak juz od dekad slad na ekranie po niej zaginął .

maciekb80

Każdy jest kowalem swego losu, ale zdaje się, że w tym środowisku sporą rolę grają układy - dlatego jedne twarze (często bardzo utalentowane) wypadają z obiegu, a inne wypadają nawet z lodówki.

SantiagoOo

Aktorka dobra, ale jej poglądy mnie dobijają.

Andrzejcoolziomek

Zwal to na wiek . A odnosnie czego poglady

maciekb80

Na temat aborcji i mówienie, że nastolatki same się pchają do łóżka znanym reżyserom.

Andrzejcoolziomek

Bo sie pchają :( . A znane celebrytki szejkom . Ostatnio było o tym glosno .

maciekb80

Ale nie wszystkie.

Andrzejcoolziomek

Wszystkie na pewno nie.
Ale takich, które się pchają z pewnością też nie brak.

SantiagoOo

Dokładnie. ..to takie samo tępe beztalencie jak Janda.

HRA

Ukaż światu swoje talenty - masz jakiś prócz niewiele wymagającego "talentu" do obrażania?

SantiagoOo

Rzadko kiedy ktoś tutaj ocenia coś w kategoriach innych niż polityczne. Zarówno twórców jak i same filmy.

buzzkill

Jeszcze jedno "żniwo" kaczyzmu, bo to z jego rozkwitem fora tematyczne zalała ta zaraza definiowania wszystkiego przez poglądy polityczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones