Dorota Stalińska

7,1
7 330 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Stalińska

Chyba w darciu gardła. Zawsze ta sama ekspresja i gestykulacja. Pupilka komuny a teraz guru lewactwa. A to co wyprawia ta kobieta prywatnie w mediach i na różnych wiecach to całkowity odlot i wyraz zidiocenia. Pomijając jej durne teksty o wychowywaniu swojego syna (szczerze mu współczuję) to jej pseudopolityczne wypowiedzi pełne wulgarności i nienawiści każą się zastanowić czy jest zdrowa na umyśle. Totalne dno i osobowość kanalii.

Colazon12

Powiem Ci tak. Widziałem 9 filmów ze Stalińską i tylko Kogel Mogel oceniłem źle. W filmach które widziałem grała w większości role główne albo miała mocny drugi plan. We wczesnych filmach Stalińska grała KOMPLETNIE inaczej - subtelnie, lekko - jako Ordonówna była o dziwo bardzo kobieca i nie poznałem Jej w tym filmie. Ta Jej "nadekspresja" zaczęła się od roli w "Krzyku" i potem tak już zostało. Wiem że Stalińska znana jest z kontrowersyjnych wypowiedzi i jest bardzo specyficznym człowiekiem ale kurcze, lubię ją jako aktorkę, lubię tą Jej nadekspresje a czasem nawet przerysowanie. "Historia niemoralna" to natomiast jeden z moich ulubionych filmów i nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli głównej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones