Magdalena Walach

7,0
7 822 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Walach

Bez wątpienia, jedna z najlepszych, towarzyszyła mi na szklanym ekranie od najmłodszych lat. Iwa Mroczkiewicz od razu zdobyła niebywałą sympatię widzów. Następnie fenomenalny występ w tańcu z gwiazdami, który tanecznym krokiem doprowadził ją do zasłużonego zwycięstwa. Kilka milionów widzów borykało się z problemami Marty Waszak w genialnym serialu TVN-u "Twarzą w twarz". Później kolejna taneczna przygoda w serialu Tancerze-fenomenalne sceny z tańcem klasycznym w tle . Jednocześnie rola młodej kobiety pełnej pasji, matki, która ma na uwadze dobro dziecka i żony która bezgranicznie ufa mężowi w filmie "ENEN". Kto nie kojarzy podkomisarz Lucynki Szmidt, która razem ze swoją męską drużyną rozwiązywała zabójstwa w Łódzkiej policji. Mogłabym wymieniać seriale i filmy w nieskończoność jednak i tak większości z nas Pani Magda kojarzy się wyłącznie z MjM, gdzie postrzegana jest jako ostra Pani prokurator . Jednak prawdziwy fenomen i kunszt jej pracy można dostrzec na deskach teatru. Rola Blanche w "Tramwaju zwanym pożądaniem" przyprawia widzów o pełen wachlarz emocji, to jeden z tych spektakli do których cały czas ma ochotę się wracać i gwarantuje Wam za każdym razem przeżywa się go jeszcze mocniej i silniej. Jaki byłby dramat Czechowa "Wujaszek Wania" gdyby nie genialna rola Pani Magdy, która wraz z gronem wspaniałych aktorów przenosi widzów do gospodarstwa Sonii i Iwana. Co z piękna zjawą Susie, która wraz ze swoim mężem przedstawia historię niebagatelnej miłości której nawet śmierć nie jest w stanie rozdzielić w spektaklu "Kochankowie nie z tej ziemi".
Kolejny zrodzony z przypadku romans Doris i George'a , który okazuje się miłością na całe życie, na dobre i złe- w fenomenalnej sztuce "Za rok o tej samej porze". Postać Viery, którą wykreowała w "Ławeczce", jest przykładem samotnej , skrzywdzonej kobiety, która poszukuje prawdziwej miłości- przedstawienie z dawką dobrego humoru. Genialne wcielenie Florence w "Układzie" czy Laurence w "Prawda o zdradzie" pokazują niebywały talent aktorski Pani Madzi. Czym byłaby sztuka "Romaca", bez Pani Magdy wcielającej się w postać młodziutkiej Bianki rozdartej pomiędzy dwoma adoratorami...........

Nie są to suche fakty, bezmyślnie przepisane z witryn internetowych. Byłam na każdym z tych spektakli, niektóre widziałam już kilkukrotnie, zawsze jednakowo przeżywam spotkanie z tą wyjątkową osobą. Z ręką na sercu mogę przyznać,że Pani Magda posiada niebywały talent, to co widzimy na szklanym ekranie jest tylko małym nieoszlifowanym diamentem, żeby poznać brylant należy choć raz zobaczyć jakie emocje ta piękna, rudowłosa istota potrafi wydobyć z człowieka siedzącego na widowni.

kochamteatr

też uważam że to świetna aktorka, też ją polubiłam od czasu serialu ,, Pensjonat pod różą " i jak występowała w TZG, dla niej oglądałam ,, Tancerze " i ,, Komisarz Alex". Każdą jej rolę polubiłam ale nie lubię jej roli w MJM.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones