Magdalena Walach

7,0
7 822 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Walach

Niestety, jedna z brzydszych aktorek polskich.. Jeszcze w dodatku ten kolor włosów..

AdamBayern01

co ty się czepiasz to jest najpiękniejsza aktorka ona ma urodę Ani z zielonego wzgórza ta jej cera jest piękna i kolor włosów też. Lubię ją za aktorstwo i za urodę jest piękna naturalna bez żadnych operacji plastycznych

AdamBayern01

cóż rozumiem taki typ jaki prezentuje Walachowa podoba się bardziej wysmakowanym facetom, z klasa, z wyższym wykształceniem, inteligencja! plebs woli fapać do blondynek z redtube

milenasy

Ty, nie obrażaj mne dobre? Jest dużo od niej ładniejszych aktorek polskich, generalnie co 2 taka jest!

użytkownik usunięty
AdamBayern01

To dawaj, wymień ładniejsze aktorki. No wymień a zobaczymy jaki masz gust. Ja wolę brunetki o ciemnej karnacji a mimo to pani Magdalena bardzo mi się podoba.

Weronika Rosati, Magdalena Boczarska, Laura Samojłowicz, Małgorzara Socha, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Weronika Książkiewicz, uwierz mi, są tysiące!

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Ale widzisz... To są takie laleczki. Magdalena Boczarska i Marta Żmuda-Trzebiatowska są naprawdę piękne - pomijam fakt, że ta druga to beztalencie aktorskie. Ale co do reszty to gdybym miał wybrać między Walach a tamtymi co wymieniłeś to wybrałbym nasze rudowłose dobro narodowe;p

Kwestia gustu po prostu. Magdalena Walach nie jest jakąś lalką ale ma coś w sobie co mnie kręci.

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Pomijam już fakt, że wciąga nosem te dziewczyny co wymieniłeś pod względem talentu aktorskiego.

mi też się Pani Magda podoba Pani Magda Walach ,Ilona Ostrowska,Renata Dancewicz,Joanna Trzepiecińska,Elżbieta Starostecka i Agnieszka Więdłocha to są najpiękniejsze aktorki

kinomanka_13

Dancewicz w latach 90 była niezła dupą, nie dało się ukryć. Ale też często lubiła się rozbierać jak Ewa Gawryluk, przez co mam o niej opinię nie co niższą. Ale ciało miała ładne, nie dało się ukryć! ;)

AdamBayern01

Boczka z Kiepskich zacytowałeś hihi

kinomanka_13

Często mnie się zdarza :) SPostrzegawcza Pani jest :)

AdamBayern01

dzięki ja mam zdolność do zapamiętywania cytatów z filmów i umiem cytować różne komedie

użytkownik usunięty
kinomanka_13

piękna kobieta. Super ruda laseczka.

zgadzam się z tobą najpiękniejsza ruda aktorka a nie jakaś farbowana ruda.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

do farbowanych kobiet nic nie mam, ale lubię jak kobieta jednak coś ze sobą prezentuję poza urodą. :P

ja też nie mam nic do farbowanych kobiet tylko tak mi się powiedziało bo nie wiedziałam co napisać. I ja też lubię jak kobieta prezentuje poza urodą

użytkownik usunięty
kinomanka_13

za stary jestem na podkochiwanie się w Pani Magdalenie :P haha, trzymaj się kinomanka_13.

kinomanka_13

Ona właśnie jest farbowana. Jej naturalny kolor to blond (w którym wygląda lepiej). Rudy + ta okropna grzywka tylko Ją postarza. Ale ogólnie jest ładna.

AdamBayern01

Dla mnie ta aktorka to idealny przykład kobiety, która ma w sobie tzw "to coś". Do końca nie wiem co to oznacza ale ona to po prostu ma. W skali 1-10 to mocna dycha !!! (według mnie)

użytkownik usunięty
AdamBayern01

kurde gdybym cie nie znal pomyslalbym ze to trollskie gadanie

Może aktorką to jest dobra, ale ładna to nie jest :P

użytkownik usunięty
AdamBayern01

To znaczy czy dobra to nie wiem, ale cholernie mi sie podoba

no i ja bym sie pewnie podpisal:)

AdamBayern01

"strasznie brzydka", "jedna z brzydszych" - chyba nie znasz znaczenia słowa "brzydka" :D

andre_

Jasne, że znam. Ładna aktorka to np. Marta Żmuda=Trzebaitowska, Weronika Kiążkiewicz, Magdalena Boczarka. Dalej wymienać?

AdamBayern01

Widzę że "polska języka, trudna języka" :D

Nie pytam cię chłopie czy znasz znaczenie słowa "ładna" ;)

andre_

Oczywiście, że znam. Dlaczego miał bym nie znac hm?

AdamBayern01

Ty czytasz to co sam piszesz ? A jeśli czytasz , to czy rozumiesz co napisałeś ?

Mam poważne wątpliwości :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones