Magdalena Walach

7,0
7 822 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Walach

Nie potrafi grać. Gra drewnianie, bez uczuć, tak samo w każdym filmie. 1/10

Dudu_fw

to się mylisz , bo ona naturalnie gra swoje rolę od momentu gdy zaczęła grać w pensjonacie pod różą, i gra z uczuciami uwielbiam ją nie tylko za rolę serialowe ale za to jaka jest sympatyczna , wiem że jest sympatyczna bo parę razy widziałam ją w TV i mam od niej zdjęcie z autografem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
luza

zgadzam się z tobą to bardzo dobra aktorka co udowodniła w pensjonacie pod różą, odkąd zaczęła grać w pensjonacie zaczęłam ją lubić. W tancerzach też fajnie zagrała a to tego nie gwiazdorzy i za to ją cenię.

kinomanka_13

no, Jest cudna przwatnie. Pjdx do teatru ;)

Dudu_fw

Zgadzam się w stu procentach.

@luza Może naucz się wyrażania swojej opinii bez obrażania innych? Odświeżenei podstawowych zasad ortografii też by Ci nie zaszkodziło. :)

Kisamcia

masz rację, beznadzieja.
Monotemat mierny, jest jedynie ładna i to wszystko

Dudu_fw

masz rację, beznadzieja.
Monotemat mierny, jest jedynie ładna i to wszystko

malyfromhell

sam jesteś beznadziejny. może Pani Magda nie jest aż tak dobrą aktorką , ja ją od razu polubiłam odkąd zaczęła grać w pensjonacie pod różą bo jest przesympatyczna wiem coś o tym bo miałam z nią przyjemność a po za tym świetnie sprawdziła się w spektaklu Klub Kawalerów, w serialu Twarzą w twarz i tancerze, w Alexie też super gra.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
malyfromhell

ty się licz ze słowami i odwal się ode mnie bo mam prawo wypowiadać się jak chce. I nie chodzę ani do gimazjum ani do liceum mam 23 lata.

kinomanka_13

tyle, że Twoje wpisy sa na poziomie 13 latki serio, spójrz nikt z Tobą nie chce dyskutować i Cię ignoruje, gdyż dyskutujesz tylko na tematy masowych pseudoaktorów grających jedynie w beznadziejnych, prostackich, realizowanych dla mas serialach.
Każdy ignoruje Twoje posty i wypowiedzi (mierne nie obaź się jak na 23 latkę - one są poprostu dziecinne i do tego ewidentnie nie dojrzałe)
Ja też Cię ignoruję, tym razem nie mogłem, gdyż napisałem nie do Ciebie a do osoby co otworzył ten wątek i z nim się zgadzam, a nie z Toba dziecino:)
Ty dziecino napisałś ze ją uwielbiasz, a ja ignorując Cię, nie pisałem w Twoim temacie, szukaj sobie tam sprzymierzeńców, tyle, ze tam pusto, gdyż jak wspominam wszystcy Cię ignorują.
Dlaczego??? sama sobie odpowiedz na to pytanie, skąś się to bierze.

kinomanka_13

Masz 23 lata?

kinomanka_13

Wszystkie tytuły wymienione przez Cinie to poprostu bajeczki dla dzieci i gimbusów.
Ta pani jeszcze w niczym nie zagrała co by mogło faktycznie przykuć uwagę!!!
Monotematyczne seriale to i monotematyczna gra - wszędzie tak samo!!!!!
Ja mam większe spektrum artystyczne i wartości w stosunku do Ciebie, dużo szersze i mniej ograniczone od Ciebie.
Za krótko żyjesz byś mogła cokolwiek ocenić, skrytykowac

malyfromhell

chamstwo i wulgarność

kinomanka_13

Taaa. Jak użytkowniczka luza z totalnym brakiem kultury stwierdziła, że ktoś "ma głowę na karku czy w c**ie", to ją bezkrytycznie poparłaś. A teraz "chamstwo i wulgarność", bo ktoś śmie się nie zgadzać z Twoją opinią. No rzeczywiście.

użytkownik usunięty
Dudu_fw

Aktorka z niej faktycznie kiepska.

Dudu_fw

Wspaniała aktorka, piękna, ciepła, sympatyczna, mądra, Jej każda rola powala , gra bardzo dużo, bo jest zdolna, skoro wygrywa castingi, to chyba o czymś świadczy.Niech sobie piszą co chcą, Ona swym talentem i tak się obroni.
Życzę Jej wszystkiego najlepszego.

kinomanka_10

Nie przejmoj się idiotami bez kultury sami mają wypowiedzi 13 latki,albo jeszcze mniej zachowują się jak dzieci co nie którym to by naprawdę przydała się lekcja kultury.Pozdrawiam serdecznie

WIELKAFANKATELENOWEL

Cudowna aktorka, na pewno nie będzie się przejmować takimi wpisami. Ma klasę, talent, nietuzinkową urodę. Mówicie co chcecie ale Pani Magda ma poziom, i każdą nawet najgłupszą rolę zmienia w coś pięknego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones