PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606448}
6,5 6 846
ocen
6,5 10 1 6846
Instynkt
powrót do forum serialu Instynkt

Umknął mi ten serial zupełnie. Nie wiedziałam o jego istnieniu. Jak Netflix podpowiedział, to miałam obawy, bo stylu "aktualnego Vegi" nie trawię. Pani Danuta Stenka świetna w każdej scenie. To jest po prostu aktorka perfekcyjna. Pana Pawła Królikowskiego już nie ma, także oglądanie go teraz w zupełnie nieznanej roli jest dla mnie jakby czas się cofnął. Aktor wspaniały. Szymon Bobrowski - w takim się zakochałam 20 lat temu lol Co do samych odcinków - no ja się nie potrafię przyczepić. Tak się cieszę z odkrycia tego serialu, że nawet zakończenie, po którym wszyscy psioczą, wg mnie jest jedynym właściwym. Marzy się kontynuacja ;-) Serial w stylu starych dobrych, jak Pitbull czy Glina.

raisa_fw

No dobrze, po przeczytaniu Twojej opinii obejrzę:)

raisa_fw

To opluwane za tandetę TVP jednak dominuje w serialach kryminalnych nad Polsatem i TVN. Bo po za Pitbulem i może Falą Zbrodni nic dobrego w tym temacie nie wydali. A TVP: Ekstradycja, Sfora, Instynkt, Paradoks, Glina, Prokurator, Przeznaczenie.

iowa74

Ja oglądałem ten serial w roku w którym został wydany,resztę seriali które wymieniłeś też oglądałem prócz "przeznaczenia" nie wiem co to i teraz moje pytanie czemu TVP nie potrafi już wyprodukować dobrego kryminału? No bo Archiwista i coś tam jeszcze było za kadencji kury no to kryminały nie są .

ocenił(a) serial na 8
raisa_fw

Ja ten serial zobaczyłem przez przypadek, jakiś rok / dwa po premierze, dosłownie "u cioci" na imieninach haha :D Bardzo fajny, jak na polskie standardy: narracja płynna - a większość z głównych aktorów(-ek) dała radę. Co prawda może ma potknięcia, ale to nie jest tak, jak mówił Braciak u Wojewódzkiego, że polskie kino to tylko "egzystencjalny kryzys" xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones